COVID-19 İşe Geri Dönüş Hazırlık Durumu Kontrol Listesi

İşe geri dönüşün konuşulmaya başlandığı bu günlerde, halen Covid 19 pandemisinin sonu pek yakın gözükmüyor.  Dolayısıyla işverenlerin pandemiden kaynaklanan risklerini en aza indirecek kapsamlı geri dönüş planlaması yapmaları önemli bir gereklilik haline gelmiştir.

Ekte paylaştığımız COVID -19 İşe Geri Dönüş Hazırlık Durumu Kontrol Listesi, yeni zorluklarla ve risklerle karşı karşıya olan ve operasyonlarının sürekliliğini sağlamak isteyen siz değerli iş ortaklarımıza hazırlayacakları işe geri dönüş planları çerçevesinde rehberlik etmek, aldıkları önlemlerin yeterliliğini değerlendirmek amacıyla oluşturulmuştur. COVID -19 İşe Geri Dönüş Hazırlık Durumu Kontrol Listesinin kurumsal esnekliği aktif olarak artırmak, operasyonların, üretimin veya hizmetlerin kesintiye uğramasını önlemek ve insan kaynağını korumak amacıyla yapacağınız planlamada stratejik ve operasyonel bir çerçeve oluşturacağına inanıyoruz.

COVID -19 Hazırlık Listesi dosyasında, durum sütunundan hazırlık durumunuzu seçebilir, açıklama kısmına yapılması gereken çalışmaları not alabilir ve grafikte ise genel durumunuzu izleyebilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği

Covid-19 işe dönüş listesi dosyasını indirmek için ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz.

E-Bülten

Şirketlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.