Üst Düzey Yönetici Araştırması

Yerel ve uluslararası pazarlarda rekabet unsurlarının arttığı iş dünyasında, firmaların yol haritasını belirleyen en önemli konulardan biri, vizyon sahibi ve şirket kültürüne uygun yöneticiler bulmaktır. Bu noktada bizler, firmanın ihtiyaçlarını ön planda tutarak orta ve üst düzey yöneticiler için, farklı sektörlere hakim kıdemli danışmanlarımız ile destek vermekteyiz.

Firmanın iç dinamiklerine uygun adayları sunabilmek için yaptığımız çalışmalarda, iş arayışı aktif olan adaylarla birlikte pozisyona uygun olabilecek diğer yönetici adayların araştırılması ve değerlendirme sürecine alınması için alternatifler yaratıyoruz. Yönetici işe alım süreçlerinin tüm aşamalarında markanızı en iyi şekilde temsil eder, çalışmalarımızı gizlilik ve hassasiyetle tamamlarız.

Bu hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, mail veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa süre içerisinde sizlerle iletişime geçecektir.

NMT İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.;
Türkiye İş Kurumu'nun 23.03.2022 tarih ve 75 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Şikayetleriniz İçin İstanbul Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Kadıköy Hizmet Merkezine Başvurabilirsiniz!
Adres: Eğitim mah. 1.Açıkgöz sok. No:34 Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 418 34 55-57

İletişim Kaydı

Hizmetlerimiz ile ilgili düzenli bilgi almak ve E- Bülten aboneliği için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.