Dönemsel Personel Alımı

Firmaların uzmanlık gerektiren alanlarda dönemsel olarak ihtiyaç duydukları durumlarda destek verdiğimiz işe alım hizmetimizdir.

Daimi personellerin eğitim sürecinde olması, askerlik hizmeti, sağlık problemleri ve doğum izni dönemlerinde,

Firma bünyesinde oluşan projelerde görev alınması gerektiği durumlarda,

Yoğun iş yükünün olduğu ve sürecin devamının öngörülemediği dönemlerde,

Firmalar personel taleplerini NMT İK işe alım ekibimize ilettiği anda dönemsel projelerden sorumlu danışmanınız sürekli genişleyen aday veri tabanımızda bulunan ve daha önce görüşülmüş olan adaylar üzerinden çalışmalarını başlatıyor. Mevcut veri tabanıyla birlikte diğer kariyer portalları üzerinden de destek alarak mülakatları gerçekleştiriyor. Talep edilen pozisyona en uygun kişileri belirleyerek firmaya sunuyor.

Bu hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, mail veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa süre içerisinde sizlerle iletişime geçecektir.

NMT İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.;
Türkiye İş Kurumu'nun 23.03.2022 tarih ve 75 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Şikayetleriniz İçin İstanbul Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Kadıköy Hizmet Merkezine Başvurabilirsiniz!
Adres: Eğitim mah. 1.Açıkgöz sok. No:34 Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 418 34 55-57

İletişim Kaydı

Hizmetlerimiz ile ilgili düzenli bilgi almak ve E- Bülten aboneliği için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.