Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

Epik Holding A.Ş.
Epik Holding A.Ş.

2004 yılından beri NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'nden ISO 901& ISO 14001& OHSAS 18001 ve yönetim sistemeleri ile ilgili danışmanlık ve eğitim hizmetleri almaktayız.

Epik Holding olarak neredeyse kuruluş tarihimizden bugüne kadar NMT ile yönetim sistemleri konusunda kat ettiğimiz yol ve bu amaçla sergilediğimiz iş birliği ve çalışma ortaklığını her geçen gün arttırarak devam etmekte ve firmamızın kurumsallaşma yolunda göstermiş olduğu kararlı ilerlemede NMT'ye etki, destek ve katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

Bülent TAMYAMANEpik Holding A.Ş.Başkan Yardımcısı
HYUNDAI STEEL TR AUTOMOTIVE
HYUNDAI STEEL TR AUTOMOTIVE

Şirketimizin OHSAS 18001 Belgelendirme Süreci için 2014 yılında "NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi" ve Sn. Didem ESEN ile projemize başladık. Sn. Didem Esen'in şirketimizde verdiği eğitimler ve danışmanlık hizmetleri sayesinde sürecimizi sağlam bir temel üzerinde kurduk ve OHSAS 18001 belgemizi almaya hak kazandık.

2016 yılı şirket hedefimiz olan ISO 9001 Belgelendirme sürecimize de hiç; tereddüt etmeden NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ile başladık.

"Tecrübe, doğru yönlendirme, etkin eğitimler" NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ve Sn. Didem Esen'e olan güvenimizin temelindeki nedenlerin sadece bir kısmıdır.

Gülşen GÜNDOĞDUHYUNDAI STEEL TR AUTOMOTIVEKalite Müdürü
ATAFreight
ATAFreight

"NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi" 'tarafından, belgelendirme süreçleri üzerine almış olduğumuz danışmanlık ve eğitim hizmetlerinden son derece memnun kalmış bulunmaktayız.

NMT Eğitmenlerinin, eğitim sırasında göstermiş oldukları yüksek performans ve bize her konuda destek olmaları sayesinde,belgelendirme süreçlerini sorunsuz bir şekilde, başarılı olarak tamamladık.

Şirketimiz olarak, NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ile çalışmalarımızın devam edeceği hususunda kararlı olduğumuzu belirtmekle birlikte, kendileri ile ilgili tavsiyelerimi vermekten mutluluk duyarım.

Eda ERDOĞANATAFreightHR Manager
 S.S.İSTANBUL ECZACILAR ÜRETİM TEMİN DAĞITIM KOOPERATİFİ
S.S.İSTANBUL ECZACILAR ÜRETİM TEMİN DAĞITIM KOOPERATİFİ

İstanbul Eczacılar Kooperatifi olarak 2014 yılının Ekim ayından bu yana; Ücret ve Performans Yönetimi, Derecelendirme, Yetkinlik, Yönetici Yetiştirme v.b. konularda danışmanlık hizmeti ve bu danışmanlık konularını destekleyen eğitim ihtiyaçlarımız konusunda NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ile işbirliğimizi sürdürmekteyiz.

Aldığımız hizmet ve eğitimler konusunda referansımızın olumlu olduğunu belirtir, ihtiyaç durumunda memnuniyetle ayrıca bilgi verebileceğimizi bilmenizi isteriz.

Kudret YALÇIN S.S.İSTANBUL ECZACILAR ÜRETİM TEMİN DAĞITIM KOOPERATİFİİK & Kalite Yönetim Müdürü
Data Market Bilgi Hizmetleri Ltd. Şti.
Data Market Bilgi Hizmetleri Ltd. Şti.

NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi" ile 2013 yılı sonu başlayan Süreç İyileştirme, Sözleşme Yönetimi Eğitimi, Sözleşme Yönetimi Süreçleri, Stratejik Planlama ve Kurumsal Performans, Çalışan Performansının Yönetimi, Seçme ve Yerleştirme konularında 2 yıl boyunca kesintisiz, yoğun ve detaylı bir çok proje gerçekleştirdik.

Tüm bu konularda Sn.Angela Teresi hem Yönetim Danışmanı hem Eğitmen, hem de Koç olarak bizlere büyük destek vermiştir. Bu çalışmalar sonunda Data Market başlangıçtan bugüne büyük bir gelişim ve değişim sağlamıştır. Aynı zamanda çalışanlarımız profesyonel deneyimleri adına öenmli bilgiler öğrenmiş, kişisel gelişim olarak faydalanmışlar ve performansları artmıştır. Ayrıca Müşterilerimizin Memnuniyetini arttıracak yöndeki çalışmalar ve bu doğrultuda yaptığımız "Müşteri Memnuniyeti Anket"leri sonucunda ciddi bir "Müşteri Memnuniyeti" oranı çıkmış ve bu bizi çok memnun etmiştir.

Sn. Angela Teresi uzun yıllara dayalı deneyimleri ile yaptığımız çalışmalara en başından çok hızlı adımlar atarak başlamamızı ve proje bitişlerinde de oldukça büyük mesafeler kat etmemizi sağlamıştır.

NMT ile başarılı projelere imza atmaya devam etmeyi umuyor, NMT'nin hizmetlerinden faydalanmayı herkese tavsiye ediyoruz.

Nilgün TORAMANData Market Bilgi Hizmetleri Ltd. Şti. Genel Müdür Yardımcısı
ATK Tekstil
ATK Tekstil

Pozitif yaklaşıma sahip olan ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'ne kurumumuza sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

İleriki dönemlerde kendileri ile çalışmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtiriz.

Emre ŞAHİNATK Tekstilİnsan Kaynakları Müdürü
Dekon Şirketler Grubu
Dekon Şirketler Grubu

Yönetim Becerilerini Geliştirme eğitimi ile ilgili başta eğitmenimiz Angela Teresi'ye pozitif yaklaşımları, eğitimi aydınlatıcı ve şevk verici bir eğitim formatına dönüştürdüğü için, Sema Yücetaş Seis'e ise ilk iletişimimizden bu yana hep yapıcı yaklaşımları ve iyi müşteri ilişkileri kurması sebebi ile teşekkür ederiz.

Almış olduğumuz eğitimimin başarılı geçtiği düşüncesinden yola çıkarak diğer eğitimlerimizde de iş birliğimizin artarak devamını dileriz.

N. Tüveyç GÜÇMENDekon Şirketler Grubuİnsan Kaynakları Direktörü
LÖSEV
LÖSEV

"2 Aralık 2011 tarihinde lösemili çocuklar köyümüzde NMT ile gerçekleştirdiğimiz eğitim programı kendimiz ile ilgili bildiğimiz gerçekleri daha net görmemize yardımcı oldu. NMT ailesine vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederiz. İş birliğimizin bundan sonrada sürmesi dileklerimizle"

Hülya ÜNVERLÖSEVGenel Koordinatör
ELASTOGRAN
ELASTOGRAN

"I would like to thank you very much personnally for your contribution in this success.I have appreciated a lot the NMT approach, which is: not to stay at the surface of things, but, to look for what they really are inside.I believe that, with your help: We have now a good basis of management-system: it is a nice tool, we can improve it, and most of all we can use it and make profit of it for the company."

L. TauntrierELASTOGRANGeneral Manager
Can Tekstil
Can Tekstil

Tekstil sektöründe Çevre Yönetim Sistemi'ni ilk kurmaya karar verdiğimizde birçok danışmanlık ve eğitim firması arasından NMT'yi seçmenin ne kadar isabetli bir karar olduğunu onunla çalışmaya başladığımızda gördük. Firmamıza uyum sağlamakta hiç güçlük yaşamadılar, çalışmalarımız esnasında bizden biri olmuşlardı.

Bundan sonra NMT ile çalışmalarımız devam edecektir.

Mahmut CANCan Tekstil Genel Müdür Yardımcısı
Ernamaş
Ernamaş

NMT, firmamızın öğreticisi, eğiticisi ve yol göstericisi olmuştur!
Onlarla çalışmak çok güzel...

Erdal AKKAYAErnamaşYönetim Kurulu
BSH İnsan Kaynakları Müdürlüğü
BSH İnsan Kaynakları Müdürlüğü

Amacımız; Bizler tarafından yapılan eğitim değerlendirme sonuçlarını, bu alanda hizmet veren değerli kuruluşunuz ile paylaşmak ve sizlerin ileriye dönük yapacağınız planlarınıza yardımcı olmaktır.

Özellikle aynı konuda seminerlere katılımda daha yüksek değerlendirilen kuruluşu tercih ederiz.

Bizlerle yapmış olduğunuz işbirliği ve eğitime katkınızdan dolayı teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

BSH İnsan Kaynakları Müdürlüğü
TEKPOL
TEKPOL

TEKPOL olarak, NMT'den almış olduğumuz eğitimlerin hepsi; oldukça detaylı, iş ve/veya özel hayatımızda da rahatlıkla uygulayabileceğimiz çok zevkli, etkin ve de dikkat çekici eğitimler olmuştur. NMT gibi bir eğitim firmasından eğitim hizmeti alıyor olmaktan dolayı kendimizi şanslı hissediyoruz.

NMT ailesine teşekkürler.

Ali KILIÇTEKPOLGenel Müdür
DURAK TEKSTİL
DURAK TEKSTİL

1998'den beri NMT ile çalışmamızın en önemli nedeni aldığımız eğitimlerin uygulamaya geçmesindeki inanılmaz başarı, işletmemize sürekli değer katması ve istediğimiz sonuçlara ulaşmamızı sağlaması oldu. NMT biz istediğimiz için değil, gerçekte ihtiyacımız olan eğitimleri önererek uzun dönemli ve ilk aklımıza gelen bir çalışma partner'ı oldu.

Ömer DURAKDURAK TEKSTİLYönetim Kurulu Başkanı
HR Manager
HR Manager

2000 yılında NMT firmasından hizmet almaya başladık ve halen eğitimlerimizin çoğunu kendilerinden alıyoruz. Aldığımız eğitimleri hem iş hem de günlük hayatımızda aktif olarak kullanabilmekteyiz. Eğitimi, zevkle ve usta eğitimcilerden aldığımız bir firmadan asla vazgeçmeyiz. Teşekkürler.

Gülay ERDOĞDUHR ManagerParker İklim Kontrol Sistemleri
Esan Akü
Esan Akü

2005 yılından beri NMT ile çalışıyoruz. Aldığımız tüm eğitimlerde beklentilerimizin üstünde performans gösteren, sıra dışı eğitimleri ve profesyonel eğitmenleri ile bize katkı sağlayan NMT ile daha uzun yıllar çalışmayı ümit ediyoruz. NMT ailesine teşekkürler...

Banu HorasanEsan AküKalite Yönetim Temsilcisi
Çet_Ka
Çet_Ka

Bir İş Sağlığı ve Güvenliği danışmanlık firması çalışanı olarak ülkemizde iş güvenliği bilincinin yerleşmesi için NMT ailesi olarak özveriyle ve sonsuz bir bilgi kapasitesiyle çalışan mütevazi ama bir o kadar da donanımlı kadrosuyla hizmet veren insanları tanıdıkça ülkem adına gurur duyuyorum.

Evet, bu ülkede iyi şeyler de oluyor ve evet işini gerçekten layıkıyla, severek ve yüksek tempolu ama eğlence ve esprilerle katıklı yapan insanlarda var. İşte bu sebeple NTM'den aldığım eğitimlerin hem içeriğini hem de bana katkılarını asla unutmayacağım çünkü biliyorum ki her işgünümde kullanacağım.

Sizi tanıdığımıza Çet-ka ailesi olarak çok memnunuz.

Umarım işbirliğimiz uzun yıllar devam eder.

H. Gül KURTULÇet_KaMali ve İdari İşler Sorumlusu
Pakmaya Düzce Fabrikası
Pakmaya Düzce Fabrikası

ISO 22000 sistemini uzun zamandır uygulayan fabrikamızda değişen kadrolar da düşünülerek standart ile ilgili olarak genel bir hatırlatma eğitimi yapmanın uygun olacağına karar verdik. Eğitimci kuruluş ile ilgili araştırmamız sırasında NMT' nin yaklaşımı daha kurumsal ve yetkin geldiği için kendilerini seçtik.

Bu seçime katkı veren bir yönetici olarak ne kadar isabetli davrandığımızı gerçekleştirdiğimiz eğitim sonrasında gördüm. Yakın işbirliğimizin gelecekte de devam edeceğine inanarak , teşekkür ederiz.

Orkun TÜRKMENPakmaya Düzce FabrikasıMali ve İdari İşler Müdürü
Boğaziçi Üniversitesi
Boğaziçi Üniversitesi

NMT ailesinin katkılarıyla 12 Mart 2011 Cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlediğimiz Toyota Üretim Sistemi seminerini, öğrencilerimizin soluk almadan büyük bir ilgiyle izlemeleri, öngördüğümüz iki saatlik seminer süresini aşarak sorularıyla rekor düzeyde katılmaları sizlerin desteğiyle gerçekleşti.

Bu fırsatı yarattığınız için, NMT ailesine tekrar teşekkürler.

Prof. Dr. Ali R. KAYLANBoğaziçi ÜniversitesiBoğaziçi Üniversitesi, Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi
Yüksek Lisans Programı Anabilim Dalı Başkanı
İMMİB
İMMİB

2009 yılından bu yana sizlerle olan çalışmalarımıza memnuniyetle devam etmekteyiz.

Bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılarınızın devamını diler, değerli katkılarınız ve hizmetleriniz için teşekkür ederiz.

Ganimet GENÇİMMİBEğitim Şube Müdürü
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi

"NMT ile Müdürlüğümüz bünyesindeki çalışanların Yetkinlik Analizi ve Eğitim Planı çalışmalarını birlikte gerçekleştirdik. Danışmanların profesyonel yaklaşımı, kuruma hızlı adaptasyonu ve disiplinli çalışma anlayışından çok etkilendik.

NMT'ye katkı ve destekleri için teşekkür ederiz. Tekrar birlikte çalışmayı temenni ediyoruz."

Ülkü ARIKBOĞAİstanbul Büyükşehir BelediyesiGelirler Müdür Yardımcısı
EROĞLU YAPI
EROĞLU YAPI

Didem Esen, şirketimizin entegre sistem belgelendirme çalışmalarında danışman olarak bize destek vermiştir. Didem Hanım'ın özverili çalışmaları ve engin deneyimi ile bir yıl gibi kısa bir sürede süreç yönetimine dayalı bir sistem kurduk. Kurduğumuz sistemi başarı ile belgelendirmenin gururunu yaşıyoruz. Başarımızda Didem Esen'in danışmanlığı büyük önem arz etmektedir. Danışmanlığı boyunca süreç yaklaşımını referans alarak sistemin sağlam temellere oturmasını sağlamıştır. Sistemin etkinlik ve verimlilik esasına dayanması gerektiğini vurgulayan ve bizi bu şekilde yönlendiren Didem Esen'in bizzat kendisi etkinlik ve verimliliğin ne kadar önemli olduğunun canlı göstergesidir.

Özverili çalışmaları ve doğru yönlendirmeleri ile kendisinden en fazla yararı sağladığımız Didem Esen'e bundan sonraki çalışmalarımızda da mutlaka ihtiyaç duyacağız. Engin deneyimi yönetsel ve bütüncül bakışı, çalışkan ve sabırlı duruşu ile bir danışmanda aranacak tüm özelliklere sahip olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Ergin İlyaz KINAYEROĞLU YAPIİnsan Kaynakları ve Bilgi Sistemleri Müdürü
DOSAB
DOSAB

NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ve Sn. Didem ESEN'e almış olduğumuz Entegre Yönetim Sistemi danışmanlık hizmeti ile ilgili Bölge Müdürlüğümüze sağladığı katkı ve destekler için teşekkür eder projemizi profesyonel bir yaklaşımla tamamlamış olduğunu memnuniyetle belirtmek isterim.

Serhat ŞENGÜLDOSABBölge Müdürü
ESGAZ
ESGAZ

Almış olduğumuz Entegre Sistem Danışmanlık hizmeti ile ilgili başta Sayın Didem Esen'e ve NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'ne kurumumuza sağladığı katkı ve destekler için teşekkür ederiz. İler ki dönemlerde kendileri ile çalışmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtiriz.

Vildan BaharESGAZPersonel ve İdari İşler Şefi
EWE Group
EWE Group

I highly recommend Didem and her team as determined consultants for Governance, Process&Quality Management, IT and HR. As a CEO of EWE Group, I involved Didem and NMT in various projects in EWE Turkey, including Governance, Quality Management, Process Management, IT and HR. Due to the quality of work and her determination to achieve extraordinary results, she was very much respected and trusted by all project members in EWE Group companies. Her experience in various sectors is amazing, this supports both decision making and implementation of change.

Frank QuanteEWE GroupEWE Group CEO
BASF
BASF

I hired Didem's organization a few years ago for working on optimizing the processes in the company I was working for as managing director. Didem made a very good analysis of the company situation and needs then also a great job for implementing the changes in the company.

Laurent TainturierBASFSenior Vice President at BASF
İletişim Kaydı

Hizmetlerimiz ile ilgili düzenli bilgi almak ve E- Bülten aboneliği için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.