İşe Alım Hizmeti

NMT İnsan Kaynakları, 1997 yılından günümüze işe alım alanında bir çok farklı sektöre kapsamlı olarak hizmet veren bir firmadır. Talep edilen personel alımlarında, firmanızı ve adaylarımızı en iyi seviyede temsil ederiz. Her pozisyon için, sektörlere, beklentilere ve niteliklere göre uygun olan işe alım danışmanlarımız ile destek veririz. "Kısa sürede, doğru kişi" prensibiyle hareket ederek, işe alım süreçlerimizi kendi veri tabanımız ve kariyer portallarından yararlanarak yürütüyoruz. Tüm kaynaklardan ulaştığımız adaylarımızla telefon ve yetkinlik bazlı mülakatlar gerçekleştirerek, değerlendirme aşamaları sonrasında uygun adayları firmalara yönlendiriyoruz. Sunulan adayların işe alım süreçlerini referans araştırması ve iş teklifi yaparak sonuçlandırıyoruz.

Bu hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, mail veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa süre içerisinde sizlerle iletişime geçecektir.

NMT İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.;
Türkiye İş Kurumu'nun 23.03.2022 tarih ve 75 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Şikayetleriniz İçin İstanbul Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Kadıköy Hizmet Merkezine Başvurabilirsiniz!
Adres: Eğitim mah. 1.Açıkgöz sok. No:34 Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 418 34 55-57

İletişim Kaydı

Hizmetlerimiz ile ilgili düzenli bilgi almak ve E- Bülten aboneliği için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.