Yaklaşımımız

NMT bir iş danışma firmasıdır. Bizim işimiz, şirket değerinin artmasına katkıda bulunmaktır. Müşterilerimiz geçmişte başarılarını; cirolarında, karlılıklarında büyüme ve azalan maliyetleriyle kanıtlamışlardır. NMT, danışmanları müşterilerine sadece raporlar değil sonuçlar da teslim etmeleri prensibine dayalı olarak 1996 yılında kuruldu. O zamandan bu yana hemen hemen bütün endüstrilerden 200'ü aşkın müşteriyle çalıştık. NMT için başarı müşterilerinin başarısı anlamına gelir ve başarımızı müşterilerimizin sonuçlarıyla takip eder başarılarımızla gurur duyarız.
BİZ... Müşterilerimizin Çıkarlarını Kendi Çıkarlarımızın Üzerinde Tutarız: Titiz, hassas, disiplinli, gizlilik ilkelerine uygun ve öncelikle kendimizin gurur duyacağı, müşteri beklentilerini aşan sonuçlarla müşterilerimizi memnun ederiz. NMT olarak üstlendiğimiz projeleri yapabileceğimiz en etkin maliyetle en iyiyi amaçlayarak yürütmeye çalışırız.

Profesyoneliz: İnançlarımızı ve yaklaşımımızı gösteren en iyi gösterge davranış tarzımız ve çevremiz için oluşturduğumuz örnektir. Gerek çalışma alanımızda, gerek müşterilerimizin yerinde danışmanlık mesleğinin saygınlığını arttıracak şekilde davranırız. Dürüstlüğümüzden asla taviz vermeyiz. Bizler doğru olduğuna inandığımız projeleri yürütürüz.

Müşterilerimizin Bilgilerinin Gizliliğini Koruruz: Müşterilerden edindiğimiz bilgileri üçüncü kişi ve kurumlarla asla paylaşmayız. Yapmış olduğumuz iyi işlerin reklamını yapmak yerine müşterilerimizin başarısına odaklı çalışırız.

Yaratıcı ve Yenilikçiyiz: Tüm kadromuzla yaptığımız her işte yaratıcı, gelişmeleri sürekli yakından takip eden, araştıran, birbirimizi gelişim için hırslandıran, denemekten ve sınırları zorlamaktan korkmayan, daha iyisi olabileceğini unutmadan çalışırız. Biz önerilerimizi savunacak cesarete sahibiz.

Yüksek Nitelikli Çalışanlarız: Verdiğimiz tüm hizmetlerde konusuna hâkim, hem teorik hem pratik deneyimi olan, işini gerçekten seven, yaptıkları her işten gurur ve tatmin duymak isteyen, her biri ortak olmaya aday, yüksek nitelikli sürekliliği olan danışman kadro ile çalışırız.

Sürekli Gelişime İnanırız: Verdiğimiz tüm hizmetlerde her gün işimizi bir önceki günden daha iyi yapmaya çalışarak yarını mükemmelleştirmeye çalışırız. Performansımızı sayılarla ölçüp, gelişimimizi kanıtlar, yeni gelişim fırsatlarını yakalarız.

Bizim işimiz şirketlerin değerinin artmasına katkıda bulunmaktır. Başarımızı sürekli olarak müşterilerimizin sonuçlarıyla ölçer ve yaptığımız işlerden gurur duyarız. Bünyemizde yer alan farklı uzmanlıkların birbirini pekiştirdiğini, tamamladığını, müşterilerimize sağladığımız faydanın büyümesiyle daha güçlü bir yapı haline geleceğimizin bilincindeyiz.

İletişim Kaydı

Hizmetlerimiz ile ilgili düzenli bilgi almak ve E- Bülten aboneliği için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.