Uzmanlarımız

Z.Serap Gencer
Z.Serap Gencer Eğitmen / Danışman

Z.Serap Gencer

Tedarik Zinciri Yönetimi alt iş fonksiyonlarında, uluslararası ve ulusal perakende ve üretim şirketlerinde 19 yıllık profesyonel iş hayatı tecrübesi olan Z. Serap Gencer NMT'de Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanında Uygulamalı Fonksiyonel Danışmanlık, Geçici Yöneticilik, Proje Yöneticiliği ve Eğitim hizmetleri vermektedir.

Tedarik Zinciri Süreç ve Performans analizi, verimlilik artırımı, B2B ve B2C e-ticaret operasyonel uygulama ve geliştirme çalışmaları, ERP Yazılım Entegrasyon Proje Yönetimi, WMS Kurum İçi Yazılım Görsel ve Kavramsal Tasarım danışmanlığı temel uzmanlık alanları içinde yer alır.

Eğitim verdiği firmalardan bazıları; Biota Laboratuvarları, Durak Tekstil (Bursa ve Çin), Matlı Yem Sanayi, Mekassa Yatırım Yönetim A.Ş., Scmholz Bickenbach, Shaya Mağazacılık, Solmaz Nakliyat, Solmaz Lojistik, Teksim Group, Trendyol, Triump International Tekstil, Yıldız Holding firmaları (Ülker Bisküvi, Ak Gıda, Besler Gıda, CCC, Farmamak, Hero Gıda,Marsa, McCormick, Pasifik Gıda, Polmak, Yıldız Kağıt), İMMİB genele açık eğitimler.

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi mezunu Z. Serap Gencer, Sabancı Holding bünyesinde Yönetici Yetiştirme Programına seçilerek, bu program kapsamında iki yıllık kişisel gelişim ve iş gelişim eğitimleri almıştır. City Of London Polytechnic Marketing and Commerce, Kühne Logistics University Supply Chain and Logistic Management sertifikaları sahibidir. İngilizce bilmektedir.

İletişim Kaydı

Hizmetlerimiz ile ilgili düzenli bilgi almak ve E- Bülten aboneliği için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.