Uzmanlarımız

Ömer Uzun
Ömer Uzun Eğitmen

Ömer Uzun

Ömer Uzun, 1983 yılında Ankara Gazi Üniversitesi, Üretim Mühendisliği Anabilim Dalı Makine Eğitimi bölümünden mezun oldu. 1988-1992 yılları arasında Üretim Şefliği görevini yürütürken üretim dışında başka bir iş yapmam gerekir diyerek aldığı karar neticesinde Üretim’den Eğitim alanına geçti.

1992-1995 yılları arasında MESS Eğitim Vakfı’nda Eğitimci ve Kalite Danışmanı olarak görev yaptı. MESS Eğitim Vakfındaki görevi boyunca; Kalite, Yönetim ve İletişim eğitimleri sundu ISO 9000 danışmanlığı yaptı. 1995-1997 yılları arasında BRİSA A.Ş.’de İnsan Kaynakları Müdürlüğüne bağlı olarak Eğitim Uzmanı görevini yürüttü.

1997 yılında Prof.Dr. Doğan Cüceloğlu liderliğinde İNSAN İNSANA Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.’nin kuruluş aşamasında yer aldı. 2000 yılına kadar İnsan İnsana’da Eğitmen ve Yönetim Danışmanı olarak çalıştı. 2000 yılında Newport Üniversitesi Psikoloji bölümünde Yüksek Lisans eğitimine başladı, "Liderlik Özelliklerinin aile ortamında kazandırılması" ile ilgili tez çalışması yaptı.

Ömer Uzun, 2014 yılından itibaren Sabancı Üniversitesi EDU’da "Liderlik Sertifika Programı"nı yönetmektedir. Liderlik Gelişim Programları, Öğrenen Organizasyon Uygulama Projeleri, Kültürel Dönüşüm Projelerinde eğitmen/danışman/koç olarak hizmet vermektedir. İlk 12 baskısı Beyaz yayınlarından, son 2 baskısı Sola Yayınlarından çıkmış olan "Kişiye Özgü Liderlik" kitabının yazarıdır.

Ömer Uzun NMT'de Eğitmen olarak görev yapmaktadır.

İletişim Kaydı

Hizmetlerimiz ile ilgili düzenli bilgi almak ve E- Bülten aboneliği için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.