Uzmanlarımız

Didem Esen
Didem Esen Eğitmen / Danışman

Didem Esen

Didem Esen İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunudur. Marmara Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansını, Boğaziçi Üniversitesi ve Wales Aberystwyth Üniversiteleri ortaklığında yürütülen Sürdürülebilirlik ve Çevre Yönetim Programını tamamlamıştır.

Profesyonel kariyeri boyunca, Türk PHILIPHS , BOSCH Siemens ve NMT Danışmanlık bünyesinde Kurumsal Performans Yönetimi, Stratejik Planlama, Süreç Yönetimi ve Kurumsal Risk Yönetimi alanlarında çeşitli uzmanlık ve yöneticilik pozisyonlarında görev aldı. Halen NMT de kurucu ortak ve Yönetim Danışmanlığı Grup Yöneticisi olarak görev alan Didem Esen aralarında BASF ,ELASTOGRAN, TOYOTA, HYUNDAI STEEL, EWE HOLDİNG, YEDAŞ, AGDAŞ, ESGAZ, Kayserigaz, Bursagaz, EPİK FRAMECO, NOVO NORDISK, Akenerji gibi sektöründe öncü firmaların bulunduğu Üretim, İnşaat ve Enerji sektörlerinde uzmanlaştı.

CMC (Certified Management Consultant ), CIA, CLA belgelerine sahip olan Didem ESEN, 2014 Yılında ilk kez verilen En Başarılı Danışmanlık Projesi Ödülü’nü; proje yöneticiliğini yaptığı “Kurumsal Performans Yönetimi ve Kurumsal Risk Yönetimi Projesi” ile NMT'ye kazandırmıştır. Didem ESEN, Yönetim Danışmanları Derneği ve Kurumsal Risk Yönetimi Derneği üyesidir.

İletişim Kaydı

Hizmetlerimiz ile ilgili düzenli bilgi almak ve E- Bülten aboneliği için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.