Uzmanlarımız

Fikret Güçlüer
Fikret Güçlüer Eğitmen / Danışman

Fikret Güçlüer

1960 Ankara doğumlu Fikret Güçlüer, ilk, orta ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nden 1982 yılında Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak mezun oldu.

İş hayatına Netaş Northern Telecom’da başladı ve 10 sene boyunca çeşitli görevlerde bulundu. Bu süreçte şirketin ISO 9001 ve EFQM çalışmalarında aktif görev aldı. Kariyerine 1994 yılından itibaren BSH Beyaz Eşya grubunda devam ederken, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsünü’nün İşletme Lisansüstü programını ikincilikle bitirdi. BSH grubunda çalıştığı sürece Teknik Müdürlük, Teknik Genel Müdür Yardımcılığı, Uluslararası Proje Direktörlüğü görevlerinde bulundu. Bu dönemde şirketin proses odaklı yönetim çalışmalarını yönetti ve bu amaçla hazırlanan uygulama Microsoft un “Best Practice” uygulaması olarak uluslararası konferanslarda tanıtıldı. 2009 yılında ARAS Holding İş geliştirme ve Bilgi Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı olarak sürdürdüğü kariyerine 2011 yılından itibaren danışman olarak ile devam etmektedir.

Danışmanlık şirketindeki faaliyetlerine ilave olarak 2013- 2016 yılları arasında Danone Orta Doğu IT Altyapı Direktörlüğünü yapmıştır. 2017 yılı başından beri PBS Bilişim A.Ş.’ nin İnsan kaynakları Direktörlüğünü yapmaktadır. Strateji, insan kaynakları, bilgi teknolojileri, CRM danışmanlığına ilave olarak yönetim ve iletişim eğitimleri vermekte, yönetim koçluğu yapmaktadır. Çok iyi derecede İngilizce ve iyi derecede Almanca bilmektedir.

İletişim Kaydı

Hizmetlerimiz ile ilgili düzenli bilgi almak ve E- Bülten aboneliği için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.