Sosyal Sorumluluk

LÖSEV, Çocuk İş'te Tiyatrosu - 2012

NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi 15. yılını geride bırakması sebebiyle her yıl düzenli olarak yaptığı Sosyal Sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Kampanya kapsamında düzenlenen çocuk tiyatrosundan toplanan tüm gelir LÖSEV'e (Lösemili Çocuklar Vakfı) bağışlandı.

Birbirinden yetenekli 7 çocuğun sahnelediği oyunun adı “Çocuk İŞ’te”. Bu oyunda çocuklar burunlarını büyüklerin işlerine sokuyorlar ve iş dünyasında yaşananları tiye alıyorlar. Kah bir toplantıya giriyorlar, kah iş görüşmesi yapıyorlar, sağlıksız koşullarda üretim yapan imalathaneyi basıyorlar veya kapı kapı zayıflama hapı satıyorlar. Ümmühan Kıldiş tarafından hazırlanan oyunda minik oyuncular dev oyunculuk sergiliyorlar ve büyüklere mesaj vermeyi ihmal etmiyorlar...

Yeditepe Üniversitesi’nde sergilenen oyun, iş dünyasından, günlük konuların çocukların gözüyle yorumlanıp aktarılmasına dayanmaktadır.

Projeye destek olan;
Papağan Kuruyemiş
Eroğlu Yapı
Matlı Yem
Farplas
EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri
SYK Gümrük Müşavirliği
Durak Pazarlama
Cengiz Makina
Koz Makina
Yeditepe Üniversitesi ve
My Bilet'e teşekkürlerimizi sunarız.

E-Bülten

Şirketlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.