Uzmanlarımız

Ebru Yaman
Ebru Yaman Eğitmen / Danışman

Ebru Yaman

ABD'de Hunter College of New York University'de İngilizce Sertifika Programı'na ayrıca, Sylea Labinal bünyesinde, Fransa, Cahors ve Toulouse daki otomotiv sektörü ağırlıklı fabrikalarda, çeşitli İnsan Kaynakları eğitim programlarına katılmıştır.

Ebru Yaman'ın eğitim verdiği firmalardan bazıları; Sütaş, Bankpozitif, Kattenbeck, Dora-Tümsaş, Avon, Denizbank, TEB, Orhan Holding, MNG-TBANK, Jotun Boya, Akbank, Alpet, Altınbaş, Amerikan Hastanesi, BOSSA, Divan, Ford, General Electric, Societe Generale, YKK Tekstil, Türkiye Finans Katılım Bankası, Shell, Kumcular Beton, Nestle Waters, Ro- Yal Tansaş'tır.

İnsan Kaynakları Yönetimi, İletişim Becerileri, Eğitici Eğitimi, Sunum Teknikleri, Personel Seçimi ve Yetkinlik Bazlı Görüşme Teknikleri, Kariyer Yönetimi, Performans Yönetimi konularında uzman olan Ebru Yaman NMT'de Eğitmen olarak görev yapmaktadır.

İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

İletişim Kaydı

Hizmetlerimiz ile ilgili düzenli bilgi almak ve E- Bülten aboneliği için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.