Uzmanlarımız

Lale Şeyda Gülsoy
Lale Şeyda Gülsoy Eğitmen

Lale Şeyda Gülsoy

Felsefe ve Psikoloji Eğitimi gören ve İletişim Bilimleri alanında Yüksek Lisans yapan Lale Şeyda Gülsoy, akademik hayatı boyunca "Etkili İletişim Becerileri"; "Diksiyon, Güzel Konuşma ve Hitabet Sanatı"; "Yaratıcılık"; "Stratejik Düşünce"; "Yeni Dünyada Yeni Liderlik Yaklaşımları"; Stres ve Öfke Kontrolü"; "Değişim Yönetimi" ve "Motivasyon" konuları üzerinde özellikle çalıştı.

Eğitmen kimliğinin yanında, proje bazında editörlük ve metin yazarlığı da yapan Gülsoy, "Doğru İletişimin Gücü"; "Güzel Konuşmanın İncelikleri ve Hitabet Sanatı"; "Inovatif, Yaratıcı ve Stratejik Düşünme Teknikleri"; "İçsel Motivasyon"; "Stres ve Öfke Kontrolü" konuları üzerinde uzmanlaştı. "Zihin Haritaları Tekniği(Mind Mapping)"; "Bilişsel Yapılandırma Tekniği"; "Nefes Teknikleri"; "Hikaye Anlatıcılığı Tekniği(Story Telling)" gibi teknikler üzerinde uzun yıllar çalıştı.

Lale Şeyda Gülsoy'un eğitim verdiği kurumlardan bazıları; Kardemir Demir Çelik Fabrikaları; Yıldız Holding; Sabancı Holding; Eskişehir Ticaret Odası; Okan Üniversitesi; Yeditepe Üniversitesi; İstanbul Ticaret Üniversitesi; Marmara Sanat Akademisi; Dora Hospital; Denizli Cerrahi Hastanesi; Oxford Business Group; Polo Garage; Rivosem Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi.

Lale Şeyda Gülsoy, İngilizce bilmektedir.

İletişim Kaydı

Hizmetlerimiz ile ilgili düzenli bilgi almak ve E- Bülten aboneliği için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.