Uzmanlarımız

Ahmet Ekiz
Ahmet Ekiz Eğitmen

Ahmet Ekiz

Akademik hayatı süresince Performans Değerlendirme, Kariyer Yönetimi ve Eğitim & Geliştirme gibi sistemlerin, şirket politika ve stratejileri doğrultusunda şekillendirilmesi ve kuruma özgüleştirilmesi konularında çalışmalarda bulundu. İnsan kaynakları ve eğitim bilimci olan EKİZ "Satış ve Hizmette Somut Olarak Farklılaşma", "Ekip Bilinci ve Aidiyet Duygusu Oluşturma" "Psikoloji Temelli Yönetimsel Beceriler", "İletişim Kültürü Oluşturma" "Çatışma ve Kriz Yönetimi" konularında uzmanlaştı.

Ahmet Ekiz'in eğitim verdiği firmalardan bazıları;

Adil Işık, Akgün Kuyumculuk, Albayrak Şirketler Grubu, Ariş Mücevherat, Bahçeşehir Üniversitesi, Balnak Lojistik, Bayrak Plastik, Bilişim Yazılım, Burak Boru, Cetaş Kuyumculuk, Chakra Tekstil, Çeksiad, Dizayn Grup, Elektronic Partner,Envirotek, FA Koç Akademi, Fon Gıda, Gazmarket, Gençlik Ödülü Derneği, GFG Group, Halkbank, Hedef Gıda, Intel, İgdaş, İskenderun Enerji, İstanbul Bilgi Üniversitesi, İstaç, İzmir Lojistik, Jival, Karaköy Güllüoğlu, Kariyer.net, Kervan Gıda, KBS Boya, Kosgeb - Ordu Giresun - Samsun, Kuyumcular Odası, Larespark Hotel, Lions Altınoluk, Lykiaworld, Mapfre Genel Sigorta, Migros, Modiş, Nike, Niğde Üniversitesi, Onur Group, Oyak Holding, Özgenler İnşaat, Pegasus, Perder - Bursa - Kayseri - Diyarbakır, Regold Kuyumculuk, Schott Orim, Standart Plus, Sürmeli Plastik, Tüpraş, Tüvtürk, Ülker, Yeni Asya, Ziraat Bankası'dır.

Ahmet Ekiz NMT'de Eğitmen olarak görev yapmaktadır.

İngilizce bilmektedir.

İletişim Kaydı

Hizmetlerimiz ile ilgili düzenli bilgi almak ve E- Bülten aboneliği için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.