Üst Düzey Yönetici Araştırması

Yerel ve uluslararası pazarlarda rekabet unsurlarının arttığı iş dünyasında, firmaların yol haritasını belirleyen en önemli konulardan biri, vizyon sahibi ve şirket kültürüne uygun yöneticiler bulmaktır. Bu noktada bizler, firmanın ihtiyaçlarını ön planda tutarak orta ve üst düzey yöneticiler için, farklı sektörlere hakim kıdemli danışmanlarımız ile destek vermekteyiz.

Firmanın iç dinamiklerine uygun adayları sunabilmek için yaptığımız çalışmalarda, iş arayışı aktif olan adaylarla birlikte pozisyona uygun olabilecek diğer yönetici adayların araştırılması ve değerlendirme sürecine alınması için alternatifler yaratıyoruz. Yönetici işe alım süreçlerinin tüm aşamalarında markanızı en iyi şekilde temsil eder, çalışmalarımızı gizlilik ve hassasiyetle tamamlarız.

Bu hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, mail veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa süre içerisinde sizlerle iletişime geçecektir.

NMT İnsan Kaynakları Tic. Ltd. Şti., Türkiye İş Kurumu'nun 22.08.2020 tarih ve 75 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

E-Bülten

Şirketlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.