Uzmanlarımız

Angela Teresi
Angela Teresi Eğitmen / Danışman

Angela Teresi

Yönetim Danışmanları Derneği (YDD) üyesi ve COMPREHENSIVE COACHING U, INC / The Coaching Institute'un Kapsamlı Yaşam Koçluğu sertifikası sahibidir. Koçluk Derneği'nin kurucularından olan Angela Teresi, yöneticilere yetkinlik bazlı gelişim için koçluk yapmaktadır. Angela Teresi'nin eğitim verdiği firmalardan bazıları; İGDAŞ, TAİ, Actavis İlaç, Ak Enerji, Asya İnşaat, Staubli, Ayfar, Vodafone, Zorlu Enerji, Garanti Bankası, Polisan, Praktiker, Türk Telekom, Uyumsoft, Sanovel İlaç, Botaş International Limited, Başakşehir Belediyesi, İMMİB, Profilo Dış Ticaret, GNC Live Well, GE Aviation, EEC, Halk Bank, Hyundai Assan, Türk Telekom, Durak Tekstil, Durak Pazarlama, İBB Gelirler Müdürlüğü ve AFD Hava Taşımacılığı'dır.

Davranış ve İletişim Profilleri, Yönetim Yetenekleri Geliştirme, Yetkinlik Bazlı Performans Yönetimi, Müşteri Deneyimini Geliştirme, Proje ve Program Yönetimi, Risk Yönetimi, Bütçe Sistemleri, Satın alma Yönetimi, Sözleşme Yönetimi, Dış Ticaret konularında Uzman olan Angela Teresi NMT'de partner yönetici, danışman ve eğitmen olarak görev yapmaktadır.

İngilizce, İtalyanca, Fransızca, Yunanca bilmektedir.

İletişim Kaydı

Hizmetlerimiz ile ilgili düzenli bilgi almak ve E- Bülten aboneliği için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.