Uzmanlarımız

Tanju Akdeniz
Tanju Akdeniz Eğitmen / Danışman

Tanju Akdeniz

Tanju Akdeniz, "European Vascular Team", "Global Power Team" gibi takımların ülke temsilciliği, "Power and Grounding", "Mechanical Vibration Control", "Environmental Factors", "Electromagnetic Interference" konularında yurt içinde ve yurt dışında danışmanlık, eğitmenlik ve oditörlük yaptı. Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilimleri (MIS) Bölümünde "Leadership and Motivation", "Entrepreneurship and Innovation" ve "Human Factors in Computing" derslerini vermekte olan Tanju Akdeniz; Ege Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi BÜYEM(Yaşam Boyu Eğitim Merkezi)nde Takım Çalışması, Çatışma Yönetimi, Stratejik Düşünme ve Liderlik konularında vermiş olduğu seminerlerin yanı sıra, İstatistiksel Proses Kontrol Eğitimi ve Boğaziçi Üniversitesi MBA Programı bünyesinde yer alan "Bilgi Yönetimi ve İnsan Sermayesi" derslerini yürütmektedir.

Tanju AKDENİZ'in eğitim verdiği firmalardan bazıları; AKBANK, AKSU İplik, Arçelik, Asaş Alüminyum, Azimut Marine, ATK Tekstil, BASF Elastogran, BASF, B/S/H Profilo, Çaykur, Demirdöküm, GAAT, Durak Tekstil, Gefco, General Elektric, İMMİB, İstanbul Teknik İnşaat, Metiş- Epik, Kale Seramik, Kale Nakliyat, Kalekim, Kariyer Net, Mars Logistic, Marshall, Nestle, Novartis, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, SFA, Staubli, Teklas, Tofaş, Tekpol, Toshiba Tıbbi Malzeme, Total Gaz, Toyota Boshoku, Toyota SA, TRT, Tuvasaş, Ünsa Ambalaj'dır.

Ölçme-Değerlendirme, Performans Sisteminin Kurulması, Satış ve Pazarlama konularında Uzman olan Tanju Akdeniz NMT'de Eğitmen ve Yönetim Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

İngilizce bilmektedir.

İletişim Kaydı

Hizmetlerimiz ile ilgili düzenli bilgi almak ve E- Bülten aboneliği için lütfen ad, soyad ve e-posta bilgilerinizi doğru olarak giriniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.